Výuka zpěvu a dechové techniky

VOICE & MUSIC Edita Adlerová

Jánský Vršek 3, Praha 1 – Malá Strana

kontakt: +420 775 607 193
email: edita.adlerova@gmail.com

Rádi zpíváte? Máte touhu si zazpívat nějakou písničku, ale zdá se to jako nepřekonatelný úkol? Už jste někdy chodili na lekce zpěvu, ale skončili jste na „mrtvém bodě“? Chodíte zpívat do pěveckého sboru a zápasíte s technikou? S oblibou se rozezpíváte s přáteli na párty a druhý den vás bolí v krku od námahy? Nebo jste hlasový profesionál a hledáte kvalitní metodiku zpěvu a dechové techniky?

V mém studiu VOICE & MUSIC můžeme společně vyřešit spoustu Vašich potíží s Vaším hlasem. Používám opravdu kvalitní metodiku, která je založena na principu velmi staré a ověřené techniky italského bel canta. Práce s dechem a získání dechové opory je základ Vašeho zdravého používání hlasu ať už v mluveném, tak i zpívaném projevu. Posazení hlasu na dech a „balíček“ dalších potřebných informací k technice, výslovnosti nebo interpretaci Vám zprostředkují dobrý pocit z té nejlepší pěvecké kondice. Rozdíl poznáte již velmi brzy.

Úvodní lekce – ZDARMA

V našem úvodním setkání se seznámíte se všemi podrobnostmi a budete se moci sami rozhodnout, jestli  Vám bude metodika i výuka vyhovovat. Pokud ano, naplánujeme první společnou lekci a můžeme začít!

VÝUKA JE MOŽNÁ I V ANGLICKÉM JAZYCE

CENÍK:

  • 60 minut = 600,- Kč
  • SPECIÁLNÍ NABÍDKA: 10 lekcí za zvýhodněnou cenu pouze 5500,- Kč (tj. 60 minut = 550,- Kč)

Kde také působím